دسته‌بندی نشده

7 دلیل برای دوست داشتن و خرید کفپوش های لمنیت

دوست داشتن و خرید کفپوش های لمنیت از مهمترین تصمیماتی است که میتوانید برای کفپوش منازل و مکان های اداری و تجاری بگیرید. در واقع خرید کفپوش های لمنیت تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی دارد در این مقاله با ما همراه باشید تا با  7 دلیل دیگر خرید کفپوش های لمنیت اشنا شوید.

1- نصب سریع اکثر کفپوش های لمینت

نصب لمینت ها به اندازه ای سریع و راحت است که در عرض یک روز می توانید کف یک اتاق را با لمینت ها بپوشانید. لمینت کف پوشی ورقه ورقه است و به همین دلیل نیز می توان گفت که نصب آنها سریع می باشد. ورقه های لمینت که از ساده ترین کفپوش ها به شمار می روند را به راحتی و به کمک ابزار آلات نه چندان حرفه ای می توان نصب کرد و از آنها لذت برد. با توجه به این موضوع که ورقه های لمینت نازک و انعطاف پذیر هستند، لازم است قبل از نصب لمینت ها، کف منزل صاف و مسطح باشد. اگر به این موضوع توجه داشته باشید، نصب لمینت ها از چیزی که فکرش را می کنید نیز سریع تر می شود.

2- نصب لمینت ها بدون نیاز به عایق

نصب برخی از کفپوش ها در منزل، نیاز به نصب ورقه زیرین یا لایه عایق دارد تا کف پوش به طور مستقیم در تماس با کف نباشد، سالم بماند و در نتیجه آسیب نبیند. لمینت ها را در برخی از محیط ها از جمله اتاق ها و یا راهرو سرویس بهداشتی می توانید مستقیما در تماس با کف نصب کنید و لزوما از ورقه زیرین کمک نگیرید؛ البته بدانید که استفاده از لایه محافظ تنها مختص دیگر کف پوش ها نیست و در صورت استفاده از آن با لیمنت؛ لمینت ها مقاوم تر و مستحکم تر خواهند شد.

3- جدا سازی سریع و راحت لیمنت ها از یک دیگر

کف پوش های لمینت این قابلیت را دارند تا به راحتی از هم جدا شوند و یا اینکه مورد تعویض قرار بگیرند. با توجه به این مطلب که پیش تر نیز اشاره کردیم، لمینت ها ورقه ورقه یا لایه لایه هستند و اتصال پیوسته ای به یکدیگر ندارند؛ در نتیجه بدون خراشیدن کف و یا ایجاد مشکل، می توان آنها را از کف جدا کرد.

خرید کفپوش های لمنیت4- دوام بسیار بالای لمینت ها

اغلب کفپوش های چند لایه دچار آسیب و خرابی می شوند؛ اما بدانید که این امر عادی است و حتی مقاوم‌ترین وسایل نیز از خطر خرابی و آسیب مصون نیستند. کف پوش های لمینت جدید شاید به نسبت کفپوش های چوبی و جامد ضخامت نداشته باشند اما در نوع خود کاملا مقاوم و با دوام هستند و همواره نیز سعی شده که در تولید آنها از لایه های مقاوم تر و جدید تر استفاده شود.

5- مقاومت بالا در برابر خراش

با توجه به اینکه ورقه های لمینت از انواع مواد مختلف از جمله ورقه ها و تخته های فیبری با چگالی بالا ساخته می شوند، به نظر می رسد که نسبت به برخی از کفپوش های طبیعی از جمله سرامیک، سنگ، بتن و… مقاومت کمتری دارند. در تصحیح باید گفت لمینت ها در میان کفپوش های مشابه مقاومت بالایی در برابر خراش و آسیب دارند و با این امتیاز توانسته اند صاحبان منزل را راضی نگه دارند.

6- نگهداری و نظافت آسان لمینت ها

ورقه های لمینت بعد از اینکه در جای مناسب خود به درستی نصب شوند و هیچ مانعی نیز در نصب آنها وجود نداشته باشد، این قابلیت خود را که دارای نگهداری و تمیز کردن سریع و آسان هستند، به نمایش می گذارند. بهترین روش برای تمیز کردن کفپوش های چند لایه لمینت، این است که از ساده ترین روش ها مانند نظافت با پارچه مرطوب و… استفاده کنید و از استفاده از آب در شستشو آنها خودداری کنید؛ چرا که باعث خرابی و مرطوب شدن لمینت ها، می شود.

خرید کفپوش های لمنیت7- زیبایی و بهترین بودن همیشگی لمینت ها

در مورد لمینت ها، همواره این احتمال وجود داشت که آنها از نامناسب ترین کف پوش ها به شمار می روند و در طراحی دکوراسیون جایی ندارند. آنچه باید اشاره کرد این است که برخی از انتقادات موجود درباره لمینت ها کاملا واقعی و صحیح بوده است و تولید کنندگان در سال های اخیر تلاش کرده اند تا به اصلاح و رفع مشکلات این کفپوش بپردازند و آن را در بهترین کیفیت، بهترین طراحی ظاهری و نیز جذابیت بصری، به مشتریان عرضه کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید