دکوراسیون, دکوراسیون داخلی

کفپوش لمینت خاکستری یکی از برترین لمینت ها در طراحی دکوراسیون

کفپوش لمینت خاکستری رنگ در طرح ها و بافت های منحصر به فرد، همچنان راه محبوبیت را در پیش گرفته اند. طراحان دکوراسیون، هر ساله با بررسی های لازم در مورد لمینت ها، برترین لمینت ها را از جهت رنگ و بافت، انتخاب می کنند. با وجود اینکه کفپوش لمینت خاکستری، برترین کفپوش سال 2020 شناخته شده است، باز هم تقاضای مصرف کنندگان و خریداران برای تهیه کفپوش های چوبی با بافت ها و رنگ های طبیعی، روبه افزایش است. به طور کلی لمینت ها، چه به رنگ خاکستری و چه غیر آن، موجب اصالت بخشیدن به دکوراسیون داخلی می شوند و آن را منحصر به فرد می کنند.

علت محبوبیت کفپوش لمینت خاکستری

نمونه کفپوش لمینت که دارای محبوبیت فراوان میان طراحان داخلی است، کفپوش لمینت خاکستری رنگ می باشد؛ زیرا این نوع لمینت، می تواند با طیف گسترده ای از عناصر طراحی و لوازم منزل، هماهنگ شود و هارمونی جالبی با آنها ایجاد کند. خاکستری به عنوان یک رنگ خنثی، می تواند هر طراحی دیگری را تحت تاثیر قرار دهد. این نوع رنگ در تمامی سبک های طراحی داخلی، از سبک های کلاسیک گرفته تا مدرن و امروزی، به کار می رود و هرگز قدیمی نمی شود.

برای طراحی دکوراسیون مطابق با کفپوش لمینت خاکستری، طراحی و انتخاب رنگ مبلمان و دیوارها بسیار اهمیت دارد. کفپوش های خاکستری یا رنگ های مشابه آن از جمله رنگ قهوه ای، خاکستری قهوه ای و… لازم است با دیوارهای محیط مطابقت داده شوند. طراحان داخلی نیز بر این نکته تاکید می کنند و می توانند در پیدا کردن رنگ مناسب برای دیوار، به شما کمک کنند.

کفپوش لمینت خاکستریسوال اساسی هنگام خرید کفپوش

زمانی که آماده خرید کفپوش های لمینت با رنگ خاص و ویژه هستید، لازم است سوال اساسی زیر را در نظر بگیرید:

1- قصد دارید کفپوش لمینت را در کدام قسمت از منزل (راهرو، حمام یا آشپزخانه) نصب کنید؟

با توجه به اینکه قرار گرفتن کفپوش لمینت در معرض رطوبت، مشکلاتی به همراه خواهد داشت، لازم است در این باره به درستی تصمیم بگیرید. بهتر است لمینت ها را دور از فضاهای مرطوب نصب کنید و به کار بگیرید. اگر چنانچه قصد نصب لمینت ها را در این محیط ها داشته باشید، باید اطمینان حاصل کنید که لمینت های خریداری شده، ضد آب باشند.

کفپوش لمینت خاکسترینور مستقیم خورشید، خراش، ساییدگی و… از عواملی هستند که به مرور زمان موجب آسیب و از بین رفتن لمینت ها می شوند؛ با توجه به این نکات لازم است روش های حفظ و نگهداری لمینت ها را بدانید و پیش از نصب با آنها آشنا باشید. درصورتی که مایل نیستید با این مشکلات دست و پنجه نرم کنید، می توانید از همان ابتدا لمینت ها را در قسمت هایی از منزل نصب کنید که کمتر در معرض عوامل یاد شده قرار بگیرند.

برای مشاوره کامل و رعایت نکات اصولی در مورد نصب لمینت ها، می توانید از کارشناسان و طراحان داخلی تهران دکور کمک بگیرید و در مورد روند نصب لمینت ها و انتخاب باکیفیت ترین نوع لمینت های داخلی، از آنها مشورت بخواهید.

برای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید