دکوراسیون داخلی

بهترین رنگ های مناسب برای کاغذ دیواری اتاق خواب کدامند؟

ایده های استفاده از کاغذ دیواری اتاق خواب ، به اندازه ای متنوع و فراوان است که بدون شک در بین انتخاب های موجود، می توانید به کاغذ دیواری مناسبی دست پیدا کنید. رنگ کاغذ دیواری  یکی از اصلی ترین ویژگی های قابل توجه در تولید کاغذ دیواری است که تولید کنندگان پس از طرح و نقش کاغذ دیواری، آن را حائز اهمیت و قابل بررسی می دانند.

خاکستری

استفاده از رنگ خاکستری در فضای داخلی اتاق خواب، در سال های اخیر مورد توجه طراحان داخلی قرار گرفته است. رنگ خاکستری می تواند با هر رنگ دیگری از جمله آبی، بنفش، زرد و سبز ترکیب شود و سایه ها و طیف های گوناگونی را به وجود بیاورد. در نهایت اینکه انتخاب رنگ خاکستری ، موجب زیبایی فضای داخلی می شود و این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید با گنجاندن برخی از عناصر و قطعات از جمله مبلمان ها و… آن هم در رنگ های روشن، هارمونی جالبی در محیط ایجاد کنید.

کاغذ دیواری اتاق خواب صورتی

در چند سال گذشته، تمایل به استفاده از رنگ صورتی به خصوص صورتی کم رنگ به عنوان رنگ کاغذ دیواری و ترکیب آن با رنگ ها و سایه هایی از جمله طلایی، مرجانی، بژ و… باعث شده تا اتاق خواب زیبا و لوکس به نظر برسد. این رنگ، از انواع رنگ هایی است که به دلیل ایجاد آرامش در محیط خواب و حفظ زیبایی آن، مورد استقبال فراوان طراحان و صاحبان منازل، قرار گرفته است.

کاغذ دیواری اتاق خواب آبی

علاوه بر اینکه به نظر می رسد رنگ آبی، یک رنگ کلاسیک و زیبا برای رنگ کاغذ دیواری اتاق است، می‌تواند به آرامش و تنظیم خواب شما نیز کمک کند. استفاده از رنگ آبی تیره در محیط اتاق خواب، شاید باعث تیرگی محیط شود اما در عوض، موجب خواب عمیق و سریع می شود؛ در مقابل آبی کم رنگ نیز از رنگ های محبوب کاغذ دیواری است و بهتر است که در صورت استفاده از این رنگ، از عناصر و لوازم به رنگ های تیره استفاده کنید.

کاغذ دیواری اتاق خواب بژ

یکی دیگر از رنگ های کاغذ دیواری که می توان گفت برای هر نوع فضای داخلی مناسب و کاربردی است، رنگ بژ می باشد. این رنگ، این قابلیت را دارد که به تنهایی و بدون ترکیب رنگ های دیگر، در اتاق خواب نیز به کار برود. چنانچه بخواهید از کاغذ دیواری ترکیبی بژ استفاده کنید، ترکیب آن با رنگ های گرم و روشن را پیشنهاد می کنیم. کاغذ دیواری بژ، فضای داخلی را از جنبه بصری بزرگ تر نشان می دهد و یکی از برترین روش های تزئین دیوار اتاق خواب های کوچک، محسوب می شود.

سیاه و سفید

استفاده از تضاد میان رنگ ها در کاغذ دیواری فضاهای داخلی از جمله اتاق خواب ها، می تواند از روش های مناسب تزئین محیط، به شمار برود. در صورت تمایل، می توانید از کنتراست ترکیب دو رنگ سیاه و سفید استفاده کنید. چنانچه این گونه عمل می کنید، لازم است این ترکیب رنگ را برای فضاها و اتاق خواب های بزرگ در نظر بگیرید و سعی کنید آن را برای اتاق های کوچک استفاده نکنید؛ زیرا کوچک بودن فضا با وجود نصب این رنگ از کاغذ دیواری، باعث یکنواختی محیط و تیرگی بیش از حد آن می شود. به یاد داشته باشید با استفاده از این کاغذ دیواری در محیط اتاق ، لازم می آید از لوازم و قطعات ساده به رنگ های روشن استفاده کنید.

برای مشاهده بهترین کاغذ دیواری های 2020 اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید